Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0