Series
Ratings
98
When the Weather is FineRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 4.5- Umino HajimariRated ★ 4.0
#FamilyWantedRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5