Movies
Ratings
131
A Brighter Summer DayRated ★ 3.0
Taipei StoryRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Lost in ParisRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.0
Coming HomeRated ★ 4.5
Ethel & ErnestRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.5