Movies
Ratings
180
ThorRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5