Titles you rated
Hear MeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Suddenly SeventeenRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5