Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
The ReboundRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
EvolutionRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 4.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 1.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 3.5
The JackalRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 3.5