Series
Ratings
55- HERORated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good Wife Season 6Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 2.5
HERO2014Rated ★ 3.0
VagabondRated ★ 3.0- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
- Eyes of DawnRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 2.5- DexterRated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 4.5