Movies
Ratings
455
Metallica: Through the NeverRated ★ 5.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 3.0
Color Me TrueRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
SproutRated ★ 5.0
Midnight Diner 2Rated ★ 2.5
Paddington 2Rated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 2.5