Movies
Ratings
22
All About My WifeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0