Movies
Ratings
66
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0