Titles you rated
Transporter 2Rated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0