Titles you rated
VivantRated ★ 1.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
BOSSRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Super CrooksRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 2.5
AemaRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0