Series
Ratings
30
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0