Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
After YangRated ★ 2.0
BoléroRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5