Movies
Ratings
398
Ben-HurRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The DigRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Hit ManRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5