Movies
Ratings
75
May 18Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
TremorsRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0