Titles you rated
Let Me InRated ★ 4.0
The EelRated ★ 3.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 5.0
Mozart and the WhaleRated ★ 5.0
Factory GirlRated ★ 4.0
DreamRated ★ 3.0
ScoopRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0