Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
RocketmanRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Red NoticeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5