Titles you rated
 The NeighborsRated ★ 5.0 The NeighborsRated ★ 5.0
 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0 The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
 Penguins of MadagascarRated ★ 5.0 Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
 We Are BrothersRated ★ 3.5 We Are BrothersRated ★ 3.5
 Fantastic FourRated ★ 2.5 Fantastic FourRated ★ 2.5
 Inside meRated ★ 5.0 Inside meRated ★ 5.0
 Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0 Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
 Black PantherRated ★ 5.0 Black PantherRated ★ 5.0
 SpyRated ★ 5.0 SpyRated ★ 5.0
 La La LandRated ★ 3.0 La La LandRated ★ 3.0
 A Taxi DriverRated ★ 5.0 A Taxi DriverRated ★ 5.0
 Evan AlmightyRated ★ 4.0 Evan AlmightyRated ★ 4.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
 Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0 Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
 The Last BlossomRated ★ 5.0 The Last BlossomRated ★ 5.0
 The DUFFRated ★ 2.5 The DUFFRated ★ 2.5
 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
 My PaparottiRated ★ 2.5 My PaparottiRated ★ 2.5
 VenomRated ★ 5.0 VenomRated ★ 5.0
 Doctor StrangeRated ★ 5.0 Doctor StrangeRated ★ 5.0