Movies
Ratings
1435
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
The Greatest Beer Run EverRated ★ 4.5