Movies
Ratings
261
EpitaphRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Game of DeathRated ★ 4.5
Fist of FuryRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 0.5
SpawnRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 1.0