Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0