Movies
Ratings
189
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.5
HerRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Stand by MeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
Truth or DareRated ★ 3.0
SmileRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 4.5
Sweet & SourRated ★ 4.0