Series
Ratings
30- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
HappinessRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
StartupRated ★ 4.0
So Not Worth ItRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0