Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 5.0
Paper ManRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
WonderRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0