Titles you rated
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0