Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.0