Titles you rated
Jaws 2Rated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.0