Titles you rated
The BequeathedRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5