Series
Ratings
13
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0