Series
Ratings
61
EuphoriaRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Crowned ClownRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
The King's AffectionRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Murdaugh Murders: A Southern Scandal Season 1Rated ★ 3.0