Titles you rated
 Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.5 Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.5
- 404 Still RemainRated ★ 5.0
 How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 5.0 How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 5.0
- The Land of Morning CalmRated ★ 5.0
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
 Untold ScandalRated ★ 4.0 Untold ScandalRated ★ 4.0
 Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0 Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
 My LoveRated ★ 4.0 My LoveRated ★ 4.0
 Lucky, ApartmentRated ★ 4.0 Lucky, ApartmentRated ★ 4.0
 Love Lies BleedingRated ★ 4.5 Love Lies BleedingRated ★ 4.5
- Home GroundRated ★ 4.0
 Poor ThingsRated ★ 4.5 Poor ThingsRated ★ 4.5
 The Banshees of InisherinRated ★ 4.5 The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
- House of the SeasonsRated ★ 5.0
 Evil Does Not ExistRated ★ 5.0 Evil Does Not ExistRated ★ 5.0
 IncendiesRated ★ 4.5 IncendiesRated ★ 4.5
 Perfect DaysRated ★ 5.0 Perfect DaysRated ★ 5.0
 INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.0 INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.0
 Eat Pray LoveRated ★ 4.5 Eat Pray LoveRated ★ 4.5