Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.0
Robot DreamsRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 0.5
The Great ArchRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0