Movies
Ratings
79
When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Project ARated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0