Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5