Titles you rated
20th Century GirlRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
HolidateRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
Forgetting Sarah MarshallRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0