Titles you rated
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 2.5
Hotel KingRated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 4.5