Series
Ratings
151
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Dora the ExplorerRated ★ 4.0- 짜장소녀 뿌까 1기Rated ★ 3.5
- Barnacle LouRated ★ 3.5
- Produce X 101Rated ★ 0.5
- 와라! 편의점Rated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5- Jewelpet Twinkle☆Rated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- CanimalsRated ★ 3.0
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 3.5- Working with voiceRated ★ 4.5
- Max and RubyRated ★ 3.5
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.5
Guild of DepravityRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 2.5