Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
PlutoRated ★ 2.5