Titles you rated
The AvengersRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 1.0
ThorRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
OseamRated ★ 0.5
BreathlessRated ★ 0.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
The FighterRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 0.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
JumperRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 0.5
Big FishRated ★ 1.0