Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0