Titles you rated
Just My LuckRated ★ 2.0
Nana 2Rated ★ 2.0
Closest Love To HeavenRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Darker Shades of EliseRated ★ 2.0
The Prince & MeRated ★ 2.5
Marriage BlueRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
TullyRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0