Movies
Ratings
82
PearlRated ★ 1.5
Velvet GoldmineRated ★ 2.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 1.5
Hail, Caesar!Rated ★ 2.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 2.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 1.5