Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 2.0
The MegRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Typhoon ClubRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 4.5
Lost HighwayRated ★ 4.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5