Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5- Taoist MutulRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.5
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
CubeRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5