Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 2.5
Log Horizon Season 2Rated ★ 3.0
Shaman KingRated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
Dagashi KashiRated ★ 2.5- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 1.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 2.5
Bleach: The BountRated ★ 3.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5