Movies
Ratings
112
The HolidayRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
HitchRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 1.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 1.0
Fast FiveRated ★ 4.0