Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0