Movies
Ratings
832
Get OutRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0
TumbleweedRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.5
One-LineRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.5
Hannah ArendtRated ★ 2.5
There's Something About MaryRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
I Am Heath LedgerRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5