Movies
Ratings
452
SearchingRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 1.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 2.5